Najlepsze lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe posiadają bardzo wiele zalet, ale żeby faktycznie spełniały nasze oczekiwania – muszą to być lakiery odpowiedniej jakości, a najlepiej, aby były produkowane przez renomowaną markę kosmetyczną. A ponieważ popularność takiego właśnie sposobu zdobienia paznokci cały czas rośnie, zastanawiając się nad lakierami na swój własny, domowy użytek warto wybrać polskie lakiery hybrydowe marki Polish Hybrid.

Jakie lakiery hybrydowe możemy znaleźć w ofercie tej marki?

Lakiery Polish Hybrid to doskonałe zbilansowanie odpowiedniej ceny takiego lakieru oraz jego jakości. To wyjątkowo trwałe lakiery hybrydowe, które się nie ścierają i zachowują wysoki połysk przez cały czas, kiedy są na paznokciach. Kolekcje tej własnie marki można znaleźć na stronie internetowej http://polishhybrid.pl/. To tutaj możemy zobaczyć propozycje z biznesowej kolekcji marki ze stonowanymi i bardzo eleganckimi propozycjami lakierów wprost idealnych do pracy. W opozycji do nich stoi kolekcja lakierów imprezowych w bardziej szalonych i intensywnych kolorach. Lakier do paznokci można też wybierać po kątem konkretnej pory roku, a w ofercie Polish Hybrid znajdą się zarówno propozycje kolorów na zimę jak i na gorące lato. Na szczególną uwagę zasługują także kolory neonowe.

Dlaczego akurat lakier hybrydowy?

Na hybrydę decydują się te kobiety, które lubią zawsze mieć piękne i zadbane paznokcie, ale też nie chcą spędzać zbyt wiele czasu na ciągłym, regularnym malowaniu paznokci, zmywaniu ich i nanoszeniu poprawek. Największą zaletą lakieru hybrydowego jest jego niesamowita trwałość. Odpowiednio wykonany może utrzymać się na paznokciach 2-3 tygodnie czasu. Zazwyczaj konieczność jego zdjęcia pojawia się wtedy, kiedy zbyt duży odrost paznokcia psuje estetykę wykonanego manicure.

Obok lakieru koloryzującego, który zawsze gra pierwsze skrzypce, aby zapewnić trwałość wykonywanego manicure stosuje się także specjalną bazę pod lakier, a także lakier wykończeniowy w postaci topu. Lakier wykończeniowy ma także tę funkcję, że dodatkowo utwardza płytkę paznokcia i dodaje całości niesamowitego połysku. Każdą nanoszoną warstwę lakieru trzeba utwardzić w specjalnej lampie UV przez około 2 – 3 minuty w zależności od mocy samej lampy. Przed nakładaniem kolejnych warstw lakieru dobrze jest odpowiednio przygotować do tego celu paznokcie odtłuszczając je, nadając im odpowiedni kształt i pozbywając się nieestetycznie wyglądających skórek.

W momencie, kiedy przyjdzie czas na zdjęcie tego lakieru z paznokci wystarczy wykorzystać zwykły aceton kosmetyczny. Sam manicure może być wykonywany w dedykowanym do tego celu salonie kosmetycznym, ale jeśli tylko zakupimy wszystko, co jest nam niezbędne – łącznie z lampą UV – możemy pokusić się o samodzielne nakładanie hybrydy we własnym domu, co z pewnością stanowi pewną oszczędność, a także sprawdzi się w momencie, kiedy nie lubimy być od nikogo zależne i chcemy wykonywać manicure w dowolnym momencie, kiedy tylko mamy na to czas.

Kategorie
Piękno