Fioletowe kreski – hit tego lata!

Kreski na powiece to coś, co nigdy nie wychodzi z mody. Są uwielbiane przez kobiety na całym świecie i nic dziwnego, w końcu ładnie wydłużają linię oka i sprawiają, że makijaż wygląda na bardziej elegancki i wyrafinowany. W zależności od sezonu zmieniają się jednak barwy kresek, tym razem warto postawić na fiolet!

Fiolet na topie

Każda kobieta ma swój ulubiony kolor i chętnie wykorzystuje go również w makijażu. Fioletowe kreski na powiekach idealnie pasują Paniom, które posiadają tęczówki w kolorze szarym, zielonym oraz piwnym. Ciemnowłose kobiety dzięki fioletowej kresce nadadzą sobie seksapilu, a jasnowłose przysłowiowego „pazura”. Fioletowe kreski dobierane są również do stroju, a najlepiej wyglądają w połączeniu z czarnym outfitem. Aby dobrze wykonać kreskę, będą Ci potrzebne profesjonalne kosmetyki od firmy Eveline.

Ultraprecyzja

Aby wykonać idealną kreskę na oku w kolorze fioletowym, dobrze jest zaopatrzyć się w precyzyjny eyeliner. Produkty dostępne są w różnej formie, np. żelu, tuszu lub flamastra, a najlepszy wybór to ten, którym najłatwiej wykonać Ci makijaż. Świetną sprawą są również wodoodporne eyelinery, dzięki którym kreska na oku wytrzyma cały dzień w pierwotnym stanie. Warto pamiętać, że na początku przygody z malowaniem kresek, dobrze jest narysować sobie najpierw kontur kreski cieniem, a dopiero później nałożyć finalny produkt.

Kreska i maskara – nierozłączne przyjaciółki

Cały makijaż może opierać się tylko na kresce i odpowiedniej maskarze. Wiele kobiet lubi to połączenie, ponieważ kreska optycznie pogrubia i zagęszcza rzęsy, a idealnie dobrany tusz ładnie dopełnia całość. Fioletowe kreski są nie tylko modne, ale również dobrze łączą się z kolorem czarnym. Maskara do rzęs powinna być wybierana pod względem tego, jaki efekt chce się uzyskać. Jeśli posiadasz proste i niezbyt długie rzęsy, wybierz tę podkręcającą i wydłużającą. Przy grubych, ale sklejonych rzęsach przyda się maskara rozdzielająca.

Kategorie
Piękno