Zalety stosowania wodoodpornego pudru zagęszczającego włosy DermMatch

Łysienie, zakola czy przerzedzanie włosów to problemy, które dotykają nie tylko osób starszych. Wiele młodych ludzi również boryka się z tymi dolegliwościami. Zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet może to być powód do wycofywania się z życia towarzyskiego. Można z tym walczyć na różne sposoby. Ale co zrobić, jeśli domowe metody nie przynoszą efektów, a przeszczep włosów zbyt obciążyłby nasz domowy budżet? Tutaj z pomocą przychodzi wodoodporny puder zagęszczający DermMatch. Jakie są jego największe zalety? 

Gęste włosy w kilka minut

Największym atutem produktu jest oczywiście zagęszczanie włosów i poprawa ich wyglądu. Przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem rzadkich, cienkich kosmyków. Puder nakłada się za pomocą specjalnego aplikatora z gąbeczką, dzięki temu cały proces trwa zaledwie chwilę. Drobinki zawarte w kosmetyku przyczepiają się do włosów i sprawiają, że stają się one grubsze, a do tego bardziej uniesione.

Naturalny skład pochodzenia roślinnego

Wodoodporny puder zagęszczający włosy DermMatch posiada w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki pochodzenia mineralnego i roślinnego. Z uwagi na to jest on bezpieczny dla skóry głowy, nie zapycha porów oraz nie przeszkadza w naturalnym wzroście włosów. Jednym ze składników są tropikalne liście palmowe, którym puder zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości.

Maskowanie siwych odrostów

Puder dokładnie pokrywa skórę głowy i maskuje miejsca pozbawione włosów, a do tego zakrywa białe i siwe odrosty. Wystarczy dobrać odcień do kolorów kosmyków. Dzięki temu w kilka chwil możemy uzyskać atrakcyjną, odświeżoną fryzurę i poprawić swój wygląd. Cały proces odbywa się w domowych warunkach, a do tego nie musimy martwić się, że kosmetyk wpłynie niekorzystnie na strukturę naszych włosów.

Włosy, brwi…broda?

Kosmetyki do zagęszczania włosów takie jak puder DermMatch są uniwersalne i wielofunkcyjne. Można je stosować niezależnie od płci, wieku, czy rodzaju i długości włosów. Oprócz tego sprawdzą się zarówno do włosów skóry głowy, jak i do brwi i brody. Już po jednym stosowaniu można liczyć na korzystniejszy wygląd, a uzyskany efekt będzie subtelny i naturalny.

Wodoodporna formuła

Puder DermMatch zawiera w swoim składzie liście palmowe, które nadają mu między innymi właściwości wodoodporne. Oznacza to, że po nałożeniu preparatu możemy pływać i podejmować się wszystkich innych ulubionych aktywności, bez obawy, że się rozpuści i spłynie z włosów. Efekt utrzymuje się do następnego mycia głowy z użyciem szamponu.

Kategorie
Uroda i zdrowie