Nietypowe zaproszenia ślubne

Wśród rozmaitych zaproszeń, jakie wysyłamy do swoich krewnych, czy bliskich przyjaciół i znajomych istnieje grupa zaproszeń, które możemy uznać iż są niecodzienne. Te nietypowe zaproszenia ślubne wręczane są wyjątkowym osobom, które chcemy wyróżnić ze względu na rozmaite aspekty, jak choćby ich miejsce w naszym życiu, czy z powodu ich charakteru. Ze względu na to, iż każdy może mieć w swojej rodzinie, czy w gronie znajomych takie osoby, chcielibyśmy zaprezentować wam nietypowe zaproszenia ślubne, które można śmiało wręczyć tego rodzaju osobom.

Zaproszenia ślubne dla świadków

Jeśli uważasz swoich świadków za osoby wyjątkowe, i takie są właśnie dla Ciebie, wybierz dla nich oddzielne zaproszenia, które prezentować będą Twoją postawę względem nich, pokażą waszą relację, czy ukażą ich upodobania, wasze wspólne pasje etc.

Być może Wasi świadkowie, to naprawdę niezłe ziółka i prawdziwe „ananasy” – wówczas świetnym pomysłem będzie wręczenie im takiego właśnie owocowego zaproszenia z ananasem w roli głównej. Oto, jak ciekawie może się prezentować.

Zaproszenia ślubne dla chrzestnych

Bez dwóch zdań – chrzestni to w większości przypadków osoby odgrywające szczególną rolę w życiu, towarzyszą nam przy najważniejszych wydarzeniach i w tych błahych, wspierają swoją pomocą, autorytetem, radą. Nic więc dziwnego, że biorąc ślub chcemy, by nasi chrzestni uczestniczyli w nim i czuli się wyjątkowo. Dlatego też przygotowania do wielkiego dnia rozpocząć należy od wysłania do nich wyjątkowych ślubnych zaproszeń. Z pewnością tego typu zaproszeniem będzie takie ze zdjęciem państwa młodych. Na przykład to prezentowane poniżej.

Zaproszenia ślubne dla dzieci

Co prawda nie jest konieczne, by wysyłać oddzielne zaproszenia ślubne dla dzieci (tych niepełnoletnich), bowiem zaprasza się je przeważnie wraz z rodzicami (czy raczej rodziców wraz z dziećmi). Jeśli jednak postanowiliście zaprosić dzieci korzystając z oddzielnych zaproszeń, niech będą to zaproszenia kolorowe i wesołe, które przykują uwagę waszych małych gości. Dobrym przykładem takiego zaproszenia jest prezentowane tutaj zaproszenie ślubne Funny, które przykuwa uwagę swoją kolorystyką oraz nietypowym designem.

Zaproszenia ślubne dla pracowników

W przypadku gdy na swój ślub (a może nawet i wesele) zapraszacie swoich kolegów z pracy, współpracowników, a może nawet i szefa, warto pomyśleć o oddzielnym typie zaproszeń dla nich. W zależności od stopnia zażyłości wiążącej was z zapraszanymi osobami możecie pokusić się o luźniejsze zaproszenia lub koniecznie posłużyć tymi oficjalnymi. Naszą propozycją jest zaproszenie w stylu glamour, które prezentuje się świetnie i zachwyci najbardziej wymagające osoby.

Zaproszenia ślubne dla artystów / pasjonatów / kolekcjonerów / hobbystów

Oddzielną kategorią osób, którą chcemy zaprosić są osoby o wysublimowanym guście, a które znaczą dla nas szczególnie wiele. Możemy posłużyć się w ich przypadku zaproszeniami ślubnymi w artystycznym stylu, czy zaproszeniami odwołującymi się do ich pasji (np. zaproszenia ślubne dla motocyklistów – koniecznie z motocyklem w tle!).

Nasza propozycja to wspomniane zaproszenia artystyczne, które zachwycają swoim wyjątkowym designem i pomysłowością. Ich cena jest wyższa niż tradycyjnych zaproszeń z uwagi na wyjątkowość projektu, jednak sami oceńcie – ich cena jest jak najbardziej adekwatna do wyglądu i jakości. To przepiękne, artystyczne zaproszenia dla wyjątkowych osób.

Kategorie
Poradniki